v tejto časti webovej stránky nájdete informácie o dianí v meste , tlačové správy, všeobecné informácie z mestského úradu a informácie o verejnom obstarávaní.

Typ správy:

Futbalistov dekoroval aj viceprimátor

07.06.2015
       Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš nedeľným zápasom 7. júna proti Seredi dali bodku za aktuálnou sezónou DOXXbet ligy.
       V jej nadstavbovej časti skončia najhoršie na štvrtej priečke, čo je najlepšie umiestnenie klubu v jeho histórii. Hráči si tak pred zápasom prevzali pamätné medaily, ktoré im odovzdali zástupcovia klubu a viceprimátor Liptovského Mikuláša Rudolf Urbanovič.
       „Omladenie kádra i nasadenie odchovancov prinieslo v jarnej časti svoje zaslúžené ovocie. Hráči podávali kvalitné výkony, čo sa zákonite prejavilo aj na výsledkoch. Blahoželám im i realizačnému tímu k peknému výsledku. Teraz si môžu dopriať zaslúžený oddych po náročnej sezóne,“ povedal Rudolf Urbanovič.
       Pred úvodným výkopom sa gratulovalo aj Vladimírovi Nemcovi. Dlhoročný futbalový funkcionár a fanúšik futbalu vstúpil do klubu päťdesiatnikov, čo mu bude pripomínať aj pamätný dres. Zápas proti Seredi bol posledným v rozhodcovskej kariére pre náhradného arbitra Ľubomíra Samotného, na ktorého predstavitelia klubu tiež nezabudli.
       MFK Tatran sa so sezónou rozlúčil remízou 1:1, keď na úvodný gól Jánošíka z 13. minúty hostia odpovedali už o päť minút. Vyrovnával Morong, mimochodom, bývalý hráč Liptovského Mikuláša.